Close
k

Projects

Contact

News

Let's connect
PPC reklama

Sky Služby

01.
Digital marketing

Online Marketing (Digitální marketing) je jednou z našich hlavních kompetencí. Zkušenosti v online marketingu sbíráme již od roku 2003. Nyní mohou z našich dlouholetých zkušeností čerpat i naši zákazníci, které provedeme online světem lépe než kdokoliv jiný. Specializujeme se na správu PPC v systémech Google ads a Seznam.cz Sklik, RTB (Real time bidding) prostřednictvím Adform a Doubleclick od Google.com, správu sociálních sítí Facebook.com, Instagram.com, Pinterest.com, Linkedin.com atd.. Jsme skvělou volbou pro SEO optimalizaci vašich webových stránek na serverech Google, Seznam, Bing, Yahoo i Yandex. Věnujeme se dále Influencer marketingu, Affiliate Marketingu a webové analytice. Vytvoříme a aplikujeme profesionální strategii digitálního marketingu, která definuje Vaše dlouhodobé i krátkodobé cíle, image a výkonu online kampaní.

Správa PPC

PPC

Správa PPC

Správa PPC reklamy. Profesionálně nastavíme vaše PPC kampaně na míru vašim potřebám a cílům, pomůžeme vám s výkonem i image. Pracujeme v systémech Google Ads a Seznam Sklik, a to včetně display kampaní v obsahové síti Seznam.cz.

Sociální média

Sociální média

Sociální sítě

Bez pravidelné komunikace na sociálních sítích se dnes většina značek neobejde. Připravíme vám strategii, jednorázovou kampaň nebo kontinuální správu na všech zásadních platformách, Facebook, Linkedin, Instagram, Pinterest atd.

RTB

RTB

RTB

RTB – Real time bidding je technologie umožňující aukční nákup internetové reklamy. Vaše reklama se dostane k vašim skutečným zákazníkům a to v čase, kdy jsou připraveni nakupovat. Pracujeme v Adform a DoubleClick Bid Manager.

SEO Optimalizace

SEO

SEO optimalizace

Search engine optimization – SEO, jedná se optimalizaci pro fulltextové vyhledávače. Potřebujete zlepšit svou pozici ve vyhledávání na Google.com nebo Seznam.cz? Optimalizací pro vás zajistíme zlepšení na vyhledávačích Seznam, Google, Bing, Yahoo, Yandex a Baidu.

Affiliate Marketing

Affiliate Marketing

Affiliate Marketing

Affiliate Marketing vám přivede další zákazníky. Zprostředkovatelům zaplatíte jen provizi za reálnou konverzi. Pokud provozujete e-shop nebo služby, affiliate vám může výrazně zvýšit tržby a rozšířit nové spektrum zákazníků.

Email Marketing

E-mail Marketing

Email Marketing

Email-Marketing (direct mail), chcete efektivně využít kontaktů z předešlých kampaní? Hledáte dlouhodobý nástroj na efektivní komunikaci se zákazníky? Zařídíme pro vás kompletní e-mailingovou rozesílku včetně tvorby obsahu.

Influencers

Influencer marketing

Influencers

Influencer marketing je velmi spolehlivý a prověřený způsob, jak získat prostřednictvím známých osobností vyšší povědomí o značce, zvýšit objem prodeje a samozřejmě i nárůst hodnoty konverzního poměru na vašich stránkách.

Webová analytika

Analytika

Webová analytika

S transparentní webovou analytikou už nemusíte investovat do formátů, které nic nepřináší. U všech kampaní reportujeme vývoj a dáváme našim zákazníkům následná doporučení, která vedou k vyšší efektivitě Online marketingu.

02.
Marketing

Marketing je jednou z nejdůležitějších proměnných, na který by se měla každá firma zaměřit u všech svých procesů od “výroby” až po distribuci. Připravíme pro vás marketingovou strategii – marketingový plán, aby jste měli jasnou představu o tom, kde je aktuálně váš produkt (služba) a pomůžeme vám jasně určit směr, jakým by se měla vaše marketingová strategie ubírat, aby jste dosáhli požadovaných cílů (% podílu na trhu, počet prodaných produktů nebo služeb, oslovení cílové skupiny atd.). Pomůžeme vám definovat, kdo je váš zákazník, kdo je vaše konkurence, v jakých proměnných předbíháte konkurenci, kde naopak zaostáváte a co udělat pro zlepšení. Co je moje přidaná hodnota? Co je to bod zlomu? Kdy se mi začnou investice do firmy vyplácet? Jak uspokojit potřeby zákazníka? Identifikujeme pro vás zákazníka, ideální trh i logistiku. Marketing se dotýká všech činností firmy. Nechte nás tyto cykly pozitivně ovlivnit.

360 komunikace

360° Komunikace

360° Komunikace

Síla 360° kampaně spočívá v tom, že své potenciální zákazníky zasáhnete na všech možných kanálech současně. Hodí se vám hlavně v situaci, kdy launchujete značku nebo novou strategii. Propojíme všechny kanály, aby na sebe plynule navazovaly.

Grafika

Grafika a korporátní identita

Grafika

Grafika a profesionální korporátní identita (corporate identity). Pracujeme s těmi nejlepšími specialisty na webdesign, print, digital i corporate identity. Ať už tedy potřebujete logo, posty na Facebook nebo klíčový vizuál, jsme tu pro vás.

PR Public relations

Public relations

Public relations

Public relations (PR) definuje vaše vztahy s veřejností. Pomůžeme vám se zajištěním pozitivního nebo i negativního PR. Zajistíme, aby vás veřejnost i zákazníci vnímali podle toho, jak by jste si přáli. Současně vám pomůžeme dlouhodobě formovat tento typ komunikace.

Analýza trhu

Analýzy trhu

Analýza trhu

Kvalitní analýza trhu vám výrazně pomůže v lepší orientaci a strategii. Identifikujeme na trhu konkurenci, pomůžeme s výrobkovou a cenovou strategií. Zajímá vás v čem je vaše konkurent lepší, jak vás vnímají samotní uživatelé, nebo jakou cenovou strategii stanovit? Obraťte se na nás.

Komunikační stategie

Komunikační strategie

Komunikační startegie

Komunikační strategie vám pomůže sladit marketingovou strategii s cíli vaší firmy nebo projektu. Řeší komunikaci ve vztahu k potenciálním klientům ale i k těm stávajícím.

Obsahový marketing

Content management

Content management

Copywritting, grafika a videa, pracujeme s těmi nejlepšími specialisty na webdesign, print, digital i corporate identity. Vytvoříme pro vás text do banneru, otextujeme web, vytvoříme dlouhodobý claim nebo napíšeme článek.

Foto & Video

Foto & Video

Foto & Video

S týmem tvůrců pro vás vytvoříme profesionální fotografie a video obsah – od prvotního nápadu přes scénář, produkci, postprodukci až po doporučení na média. Naše fotografie a videa osvěží váš web, prezentaci, nebo Youtube kanál.

Zákaznický servis

Zákaznický servis

Zákaznický servis

Pomůžeme vám s nastavením procesů a fungování kvalitního zákaznického servisu a to i s použitím nejmodernějších řešení, které výrazně sníží náklady a zvýší možnost rychle reagovat na potřeby vašich zákazníků.

03.
Webdesign & Development

Zkušenosti z webdesignu (tvorba www stránek) a developmentu jsme sbírali u těch největších společností na trhu. Zajistíme pro vás profesionální a kvalitní webové stránky a webové aplikace. Spolupracujeme především s kapacitami z frontend a backend a díky tomu si můžete být jistí, že námi vytvořené dílo bude  v nadčasové a nadstandardní kvalitě kódu. Sledujeme moderní trendy a máme skvělé řešení Chatbot, které vám umožní efektivněji vytěžit návštěvnost na webu nebo na sociální síti. Chatbot vám uspoří až 50% nákladů za zákaznický servis. Vytvoříme unikátní costume řešení, nebo řešení, které bude vycházet z předem připraveného designu od vašeho grafika nebo postavené na ready-made šabloně. Potřebujete mobilní aplikaci a nechcete do ní investovat miliony? Zajímá vás vytvoření programu, který vám umožní zjednodušit práci? Poskytujeme i kapacity k projektovému řízení při vývoji. IT Projekty řídíme pomocí Agile (agilní řízení),  Watterfall a Time & Material. V neposlední řadě vám můžeme pomoci i s právním poradenstvím v IT (právo ve vývoji).

Webdesign

Webdevelopment

Webdesign

Vytvoříme pro vás kompletní web na míru – od návrhu, přes realizaci, testování a následnou administraci. Vybrat si můžete i vytvoření webu z připravených šablon s redakčním systémem WordPress. Pracujeme dále s Kentico, Sitecore a WordPress.

Mobilní aplikace

Appdevelopement

Mobilní aplikace

Mobilní aplikace jsou nedílnou součástí dobře fungujícího eshopu, korporace, informačního portálu měst a obcí, ale i firem a projektů, které potřebují živý a téměř  každodenní kontakt se svými uživateli nebo zákazníky.

Coding

Software na míru

Coding

Nepotřebujete kompletní web, ale jen dílčí části? Jsme připraveni na vývoj programů na míru, webových funkcionalit či redakčních systémů. Software na míruAPI, rezervační systémy, scripty, vlastní analytika atd.

Sky Služby 1

Chatbot - Virtuální asistent

Chatbot

Chatbot, virtuální asistent je ideální pomocník pro společnosti a projekty, které řeší velké množství dotazů od svých zákazníků, mají rozsáhlá webová řešení nebo chtějí jen zvýšit konverzní poměr z návštěv. Připravíme Chatbot od flow po integraci.

UX UI

UX & UI

UX & UI

UX design (User Experience) – navrhneme web, službu nebo produkt tak, aby plnil požadavky vašich zákazníků. UI (User Interface) – umožní navrhnout různé elementy a prvky tak, aby zákazníka vizuálně provedl a naplnil UX.

Web audit

Analýza a audit webu

Webový audit

Poskytneme vám hloubkovou analýzu vašeho webu, nebo jiného IT řešení. Identifikujeme a interpretujeme bezpečnostní rizika a současně přicházíme s efektivním návrhem řešení. Spolupracujeme s těmi nejlepšími auditory webu.

Chatbot zákaznický servis

Údržba webu

Tetx

Maintanace

Údržbu a správu webových řešení poskytujeme nejen na díla, která jsme sami vytvořili, ale i na weby, které byly vytvořeny jinými vývojářskými společnostmi. V rámci SLA jsme schopni poskytnout i 24/7 monitoring a údržbu.

Zlepšit web

IT Outsourcing

IT Outsourcing

Poskytneme vám kompletní IT servis a nemusíte se již o nic starat. Celé IT máte pod jednou střechou – správa sítí, vývoj a údržba systému, správa serveru, hostingu nebo cloudu, outsourcing IT kapacit (Backend, Frontend) …