Close
k

Projects

Contact

News

Let's connect
Jiří Hampel / Online M@rketing

Digit@l
storyteller

Jiří začínal jako account manager, v oboru se pohybuje už více než 15 let. Kromě online marketingových trendů ho baví kolo, věda a historie. Své praktické i teoretické zkušenosti využívá hlavně při sestavování toho pravého týmu pro váš projekt.

Magdaléna Gurecková / Finance

Digit@l
finance

Manažerské schopnosti a smysl pro perfekcionismus si Magdaléna měla možnost vyzkoušet ve vedení už dvou společností. Její obdiv si získal Franz Kafka a jeho netradiční pohled na svět. Ve skymaxu má na starosti chod firmy a finance.

Surikata / Tvář skymaxu a inspirace

Digit@l
animal

Pomyslný další člen týmu. Ačkoli se může zdát, že jsou světu marketingu vzdálené, jsou pro nás – s nadsázkou – jistou profesní inspirací. Surikaty jsou totiž ztělesněním zvídavosti, skvělé skupinové organizovanosti a hlavně – mají smysl pro týmovou hru, tak jako my.

Martina Matoušková / Projektové řízení

Digit@l
project

Martina je organizátor s velkým O. Její prioritou je udržet pořádek a přehled. Řídí se heslem, že neexistuje tak zapeklitý problém, který by nešel rozluštit. Po pár uběhnutých kilometrech s hudbou v uších pro něj vždy najde řešení. Bude s vámi v kontaktu ohledně běžících projektů, které zprocesuje i uvnitř agentury.

Pavel Hrdinka / Sales

Digit@l
sales

Pavel je podnikatel srdcem i duší, projekty uvádí v život už 25 let. Když nepracuje, tak rád hraje fotbal a cestuje. Ve skymaxu má na starosti především new business – s ním budete probírat a ladit všechny vaše představy o naší společné spolupráci.