Mobilní aplikace na míru
Neustálé spojení se zákazníky

Mobilní aplikace na míru

Uvažujete o tvorbě mobilní aplikace na míru, ale vaše rozpočty nemá 6-nul? Vytváříme profesionální  mobilní aplikace na předních CMS k tvorbě mobilních aplikací, které obsahují všechny důležité funkce mobilní aplikace. Nechcete se o nic starat a mít mobilní aplikaci bez údržby? Máme i toto řešení předem připravených aplikací.  

Často kladené otázky týkající se
Mobilních aplikací

S mobilní aplikací se vašim uživatelům nebo zákazníkům dostáváte nejblíž. Máte novinky, nebo akce, které chcete rychle směrem k zákazníkům předat? Push-notifikace se zobrazí vašim uživatelům okamžitě a podle statistik si takovou zprávu uživatelé otevřou do 2-5min a to z 90%. Takový poměr se ani tomu nejlepšímu mailingu nepodaří. 

Můžete např. uspořádat soutěže. Pro uživatele je soutěžení nejednoduší a taky mají větší zájem se do soutěže pustit. 

Cena za základní mobilní aplikaci na míru může startovat od 25 000,-Kč. Cenu v tomto případě může ovlivnit množství informací, stránek aplikace, integrace a napojení a samozřejmě funkcionalita. Cena mobilní aplikace pro shopy může začínat na 50 000,-Kč. 

Když budete hledat ekonomické řešení, tak by to mohla být ready-made mobilní aplikace, u těch je cena nižší a může se v základu pohybovat od 15 000,-Kč.    

Ano. Všechny řešení mobilních aplikací dodáváme s vlastní administrací díky které si můžete upravovat a doplňovat informace.    

Mobilní aplikace_často kladené otázky
Jaké možnosti k appce existují?
Kompletní řešení
pro mobilní aplikace

Mobilní aplikace na míru

Vytváříme moderní mobilní aplikace na míru, které vám dají náskok před konkurencí. Mobilní aplikace s vlastní grafikou a celkově dle vašich požadavků.

Ready-made Mobilní aplikace

Jestli hledáte řešení mobilní aplikace, které bude připraveno na hotovém řešení do kterého se doplní vaše texty, fotografie nebo loga.

Administrace mobilní aplikace

Mobilní aplikace od nás můžete sami editovat, nemusíte čekat na změny a když potřebujete uživatelům něco rychle sdělit, zvládnete to bez pomoci programátora.

Wordpress mobilní aplikace

Máte webové stránky postavené na WordPress a chtěli by jste z nich vytvořit i mobilní aplikaci? I s tímto řešením vám pomůžeme a ušetříte čas i peníze.

Hosting

Pro vaší mobilní aplikaci připravíme hostingové řešení, které bude optimálně splňovat vaše požadavky na plynulý chod a požadovanou funkcionalitu.

Integrace do mobilních aplikací

Potřebujete do vaší mobilní aplikace napojit vaše interní systémy, jako např. ekonomický systém, rezervační systém, platební bránu nebo blog.

Skymax portfolio
Podívejte se na naše
Referenční projekty

Webové stránky od nás jsou responsivní, moderní, rychlé a dobře optimalizované pro vyhledávače. S WordPress pracujeme více jak 15 let. 

CO O NÁS ŘÍKAJÍ KLIENTI?
image
Leo Sadil
CEO u stavba&design
Se Skymax spolupracuji už více jak 5 let, za tu dobu nám několika násobně vrostla návštěvnost a web nám začal produkovat až 8 zakázek ve stavebnictví denně, nyní si už můžeme vybírat, čemu se budeme věnovat...
image
Michal Pravda
Pravda Legal
Jako právník jsem byl přesvědčen, že webové stránky jsou jen k prezentaci, ale nyní mi přináší zajímavé případy...

Máte na nás otázky ohledně mobilních aplikací? Kontaktujte nás.

Adresa

Na Perštýně 342/1, 110 00 Staré Město

Email

info@skymax.cz

Telefon

+420 777 271 788