Online marketing agentura Praha
Zlepšíme výkon vašich kampaní
Online marketing profesionálně

Online marketing děláme opravdu dobře. Máme více jak 17 let zkušeností v online marketingu, stáli jsme u samotného začátku digitálního marketingu v ČR a všechny reklamní systémy a typy online reklamy umíme a spravujeme.

V rámci digitálního marketingu se primárně věnujeme správě PPC kampaní, správě sociálních sítí, affiliate marketingu, email marktingu nebo správě RTB kampaní.

Často kladené otázky
Online marketing

Když prodáváte jakékoliv služby nebo produkty, tak se bez online marketingu neobejdete. Než začnete do online marketingu investovat, je důležité stanovit si cíle a očekávání. Sami nejlépe víte, jaké marže na produktu nebo službě máte a tím pádem je ideální říct si, kolik jste ochotni investovat k tomu aby jste produkt nebo službu prodali.  

Univerzální návod na úspěšnou strategii v online marketingu ještě nebyla vymyšlena. Každý produkt a služba má svoje specifikum. Stanovte si rozpočet na reklamu, stanovte cíle.  

Ceny za správu kampaní v online marketingu se liší dle specializace a dle seniority jednotlivých rolí.

Když začneme u jedné ze základních rolí:

  1. PPC specialista Junior – sazby mohou začínat na 400,-Kč / h, nicméně je nutné počítat s tím, že „uspořené“ peníze za nezkušeného PPC specialistu vás mohou ve finále stát daleko více.
  2. PPC specialista Senior – sazby od 750,-Kč / h. Nejdříve se přesvědčte o tom, jestli je sazba oprávněná, nechte si ukázat reference nebo case study. Seniorní PPC specialista udělá práci rychleji, má už zajeté strategie, které fungují.

 

Jaké služby online marketingu poskytujeme?
Online marketing od A-Z

Správa PPC kampaní

Hledáte skutečně kvalitní správu PPC reklamy? Je pro vás důležitější výkon než předražení online konzultanti? Naši PPC specialisté jsou skutečnou špičkou v oboru.

Správa sociálních sítí

Při správě sociálních sítí přicházíme s inovativními řešeními a snažíme se maximalizovat organickou výkonnost profilů a reklam na Facebook a Instagram.

Správa RTB

RTB ( real time bidding ) je zjednodušeně aukční nákup reklamních formátů v reálném čase. Zobrazíme vaši reklamu jen cílové skupině vašich klientů pro vaši službu nebo produkt.

Webová analytika

Zajímá vás, jak si váš web vede po stránce návštěvnosti, uživatelské flow, použitelnosti nebo UX? Provedeme vás daty které jsou určující pro váš úspěch.

Obsahový marketing

Dobře připravený psaný obsah (Copywritting) je jednou ze základních proměnných úspěšných projektů. Vytvoříme pro vás texty na váš web, napíšeme kvalitní články...

Video kampaně

Plánujete ve své komunikaci videa? YouTube je alternativou ke klasické TV komunikaci, ale za zlomek ceny a navíc včetně možnosti cílení, a přesné analytiky výsledků kampaně.

Ukázky našich prací
Komplexní digitální
Strategie & kompetence

Online marketing je v naší DNA, stáli jsme uzrodu prvních formátů a způsobů v digitálním marketingu. Zaměřujeme se na výkonnostní online kampaně.

CO O NÁS ŘÍKAJÍ KLIENTI?
image
Leo Sadil
CEO u stavba&design
Se Skymax spolupracuji už více jak 5 let, za tu dobu nám několika násobně vrostla návštěvnost a web nám začal produkovat až 8 zakázek ve stavebnictví denně, nyní si už můžeme vybírat, čemu se budeme věnovat...
image
Michal Pravda
Pravda Legal
Jako právník jsem byl přesvědčen, že webové stránky jsou jen k prezentaci, ale nyní mi přináší zajímavé případy...

Chcete aby vaše reklama na internetu konečně fungovala? Kontaktujte nás.

Adresa

Na Perštýně 342/1, 110 00 Staré Město

Email

info@skymax.cz

Telefon

+420 777 271 788