Skymax

Služby Skymaxu

Tvorba webových stránek a webových aplikací, SEO optimalizace webu a online marketing jsou naše hlavní kompetence. Pracovali jsme na mnoho digitálních projektech a naše zkušenosti můžeme převést na váš projekt a pomoci mu tak aby vám začal vydělávat.  

Skymax Digital

Naše služby

V digitálním prostředí máme široké a kvalitní kompetence. Pracovali jsme již pro mnoho firem z různých oborů a umíme vám sofistikovaně poradit  a pomkoci k lepšímu výkonu všech proměnných vaší online prezentace. 

Webdesign & Development

Vytvoříme pro vás kompletní web na míru – od návrhu, přes realizaci, testování a následnou administraci. Vybrat si můžete i vytvoření webu z připravených šablon s redakčním systémem WordPress. Pracujeme dále s Kentico, Sitecore a WordPress.

Mobilní aplikace

Mobilní aplikace jsou nedílnou součástí dobře fungujícího eshopu, korporace, informačního portálu měst a obcí, ale i firem a projektů, které potřebují živý a téměř každodenní kontakt se svými uživateli nebo zákazníky. Připravíme řešení na které se můžete spolehnout.

SEO - Optimalizace webu

Search engine optimization – SEO, jedná se optimalizaci pro fulltextové vyhledávače. Potřebujete zlepšit svou pozici ve vyhledávání na Google.com nebo Seznam.cz? Optimalizací pro vás zajistíme zlepšení na vyhledávačích Seznam, Google, Bing, Yahoo, Yandex a Baidu.

Správa PPC kampaní

Správa PPC reklamy. Profesionálně nastavíme vaše PPC kampaně na míru vašim potřebám a cílům, pomůžeme vám s výkonem i image. Pracujeme v systémech Google Ads a Seznam Sklik, a to včetně display kampaní v obsahové síti Seznam.cz. Zajistíme vašim kampaním nečekaný výkon.

Sociální média & sítě

Bez pravidelné komunikace na sociálních sítích se dnes většina značek neobejde. Připravíme vám strategii, jednorázovou kampaň nebo kontinuální správu na všech zásadních platformách, Facebook, Linkedin, Instagram, Pinterest, Twitter. Zajistíme široký organický dosah vašich sdělení.

Správa RTB kampaní

RTB – Real time bidding je technologie umožňující aukční nákup internetové reklamy. Vaše reklama se dostane k vašim skutečným zákazníkům a to v čase, kdy jsou připraveni nakupovat. Pracujeme v Adform a DoubleClick Bid Manager. RTB vám přivede top zákazníky

Email Marketing

Email-Marketing (direct mail), chcete efektivně využít kontaktů z předešlých kampaní? Hledáte dlouhodobý nástroj na efektivní komunikaci se zákazníky? Zařídíme pro vás kompletní e-mailingovou rozesílku včetně tvorby obsahu. Pomůžeme vám k nejvyšší open rate vašich newsletterů.

Obsahový marketing

Dobře přiravený psaný obsah (Copywritting) je jednou ze základních , graproměnných úspěšných projektů. Vytvoříme pro vás text do banneru, otextujeme váš web, vytvoříme dlouhodobý claim nebo napíšeme článek, který bude uživatele zajímat a budou ho organicky šířit.