SEO optimalizace webu
Lepší pozice ve vyhledávačích

SEO optimalizace

Hledáte kvalitní SEO specialisty? Potřebujete se posunout z pátých, šestých až desátých stran hledání ve fulltextu? Připravíme vám kompletní SEO analýzu včetně strategie, která vám pomůže nejen v posunu v organických výsledcích – SERP, ale také vám pomůže tyto získané pozice dlouhodobě udržet.

Často kladené otázky k
SEO optimalizaci

SEO z angl. zkratky „search engine optimization“, je jednoduše optimalizace webových stránek pro fulltextové vyhledávače, jako jsou Google.com, Seznam.cz, Bing.com nebo Yahoo.com. Cílem SEO optimalizace je upravit webové stránky, tak, aby se lépe zobrazovali na pozicích na klíčová slova ve vyhledávačích.  

Pevná, jednotná cena za SEO prakticky nedá jednoznačně určit. Determinantem ceny za SEO je:

 1. Hodinová sazka SEO optimalizátora

  – ceny se pohybují od 800-2500,-Kč

 2. Náročnost

  – záleží, jak náročná bude optimalizace pro váš segment. Náročnost umístění na klíčová slova určuje tzv. SEO difficulty, která nám říká, jak velká je u daného slova nebo výrazu konkurence. Obvykle se určuje na stupnici od 0-100, s tím, že 100 je nejtěžší.

 3. Komplexita služeb

  – před samotnou SEO optimalizací by měla být ideálně provedena analýza konkurence, technická analýza a analýza klíčových slov. Klient by měl dostat nabídku, ze které bude zřejmé, jaké činnosti SEO optimalizátor doporučuje a vybrat si objem těchto činností ke zlepšení řazení ve fulltextu.

 4. Pravidelné práce

  – některé segmenty jsou velmi náročné na optimalizaci, proto je zapotřebí soustavné práce, abychom se na požadovaná slova dostali na přední stránky.

 5. Související náklady

  – web, který má ambice na 1 stranu SERP ( Search engine results page ) se bez kvalitního obsahu neobejde. Jedná se o obsah samotných stránek ale také psaný obsah ve formě článků věnují se relevantnímu tématu k vašemu oboru. Tuto činnost zajišťují tzv. copywriteři a sazby těch dobrých se pohybují od 800 – 1000,-Kč za normostranu. Dalším souvisejícím nákladem budou placené odkazy, kdy v našem prostředí dává smysl především firemní katalog od Seznam.cz, Firmy.cz.

Ta doba nemusí být vůbec dlouhá, ovšem, musíte se zaměřit na širší výběr klíčových slov nebo výrazů ( dotazů, longtailů ). Dobrý SEO optimalizátor by pro vás měl na začátek vybrat slova s menší SEO difficulty, tzn., slova nebo výrazy, kde menší konkurence a máte tím pádem šanci se např. s dobrým článkem zobrazit již během několika dnů.

Např. pokud jsem stavební firma a dělám rekonstrukce bytů, tak je zobrazování na toto klíčové slovo náročné, s ohledem na vyšší SEO difficulty, dále jen SD ( v tomto případě 32 ), ale pokud se zaměříte na klíčové slovo „rekonstrukce bytu od a do z“ s SD na hodnotě 4, máte šanci se na tato slova zobrazit. V případě, že vyberete tímto způsobem desítky slov, budete překvapení, jak rychle vám naroste organická návštěvnost.

SEO optimalizace FAQ
Co děláme v rámci
SEO Optimalizace

SEO strategie

Základem pro to, aby se začali vaše stránky zobrazovat ve fulltextu je dobrá SEO strategie, začínáme s jednoduššími slovy na optimalizaci a postupně aktivity zaměříme na ta složitější.

Analýza klíčových slov

Bez analýzy klíčových slov se prakticky SEO dělat nedá. Podle vašeho segmentu a vašich cílů připravíme analýzu, ve které vybereme stěžejní KW a na ty se v určitých fázích optimalizace zaměříme.

Analýza konkurence

Jak je na tom konkurence? Kde jsou lepší a jak se od nich odlišit? Jaké kroky musíme udělat, abychom je v řazení na KW "porazili"? Na tyto otázky vám odpoví SEO Analýza konkurence.

Technická analýza

Je váš web technicky dobře nastaven? Jsou moje stránky dobře indexované? Mám dobře nastavenou hiearchii nadpisů? Mám dobře doplněné onpage faktory? Je můj kód validní? Na to odpoví technická SEO analýza.

Wordpress SEO

Jak dělat dobře SEO ve WordPress? Jak si poradit se strukturou, jak naložit s obrázky, jak zrychlit občas pomalý WP, nebo jaké SEO nástroje jsou nejlepší? WordPress SEO je naše hlavní kompetence.

SEO copywriting

Tvoříme kvalitní a relevantní obsah, který bude unikátní, zajímavý a poskytne nový pohled na dané téma. Vaše uživatele zaujmeme a kvalitním obsahem i zvýšíme vaši důvěryhodnost.

Skymax portfolio
Podívejte se na naše
referenční projekty

Projekty u kterých jsem pracovali i na SEO optimalizaci jsou nyní premianti v SERP ( výsledky hledání ve fulletextu ). Žádný obor pro nás není těžký.

Ceník
Indikativní ceník služeb
SEO optimalizace

Ceny za tvorbu webových stránek se zpravidla odvíjí od požadavků klienta na grafiku, množství stránek a obsahu na webu, nároků na bezpečnost, nebo díky případným integracím. 

Basic SEO

SEO konzultace

od 5 000,-Kč

 • 2h. konzultace
 • Návrhy na zlepšení
 • Návrhy na obsah
 • Technická doporučení

Analýza

SEO analýzy

od 10 000,-Kč

 • Analýzy klíčových slov
 • Technické audity
 • Analýzy konkurence
 • Analýzy konkurence

Kompletní SEO

Komplet SEO

od 25 000,-Kč

 • Úvodní Konzultace
 • Analýza klíčových slov
 • Technická analýza
 • Analýza konkurence
 • Onpage faktory
 • Linkbuilding
 • Optimalizace rychlosti webu
 • Technická optimalizace
CO O NÁS ŘÍKAJÍ KLIENTI?
image
Leo Sadil
CEO u stavba&design
Se Skymax spolupracuji už více jak 5 let, za tu dobu nám několika násobně vrostla návštěvnost a web nám začal produkovat až 8 zakázek ve stavebnictví denně, nyní si už můžeme vybírat, čemu se budeme věnovat...
image
Michal Pravda
Pravda Legal
Jako právník jsem byl přesvědčen, že webové stránky jsou jen k prezentaci, ale nyní mi přináší zajímavé případy...

Máte na nás otázky ohledně SEO optimalizace webu? Kontaktujte nás.

Adresa

Na Perštýně 342/1, 110 00 Staré Město

Email

info@skymax.cz

Telefon

+420 777 271 788